plan zajęć w roku artystycznym 2023/2024

Zapraszamy na zajęcia

kategoria: Ogłoszenia, Wydarzenia autor: GOK Goleszow

Zapraszamy na nasze zajęcia w roku artystycznym 𝟮𝟬𝟮𝟯/𝟮𝟬𝟮𝟰

𝗚𝗶𝘁𝗮𝗿𝗮
Indywidualne spotkania z instruktorem na których uczestnik bez względu na wiek, rozwinie swoje umiejętności gry na gitarze klasycznej i elektrycznej.
⭐️ Poniedziałki 𝟭𝟰:𝟰𝟱 – 𝟭𝟵:𝟬𝟬, Środy 𝟭𝟰:𝟬𝟬 – 𝟭𝟳:𝟬𝟬, Piątki 𝟭𝟯:𝟬𝟬 – 𝟭𝟲:𝟬𝟬

𝗥𝘆𝘀𝘂𝗻𝗲𝗸 / 𝗠𝗮𝗹𝗮𝗿𝘀𝘁𝘄𝗼
Grupowe zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat w trakcie których uczestnik pozna różne techniki, poprawi swój warsztat, rozwinie swoje twórcze pasje.
⭐️ Poniedziałki 𝟭𝟲:𝟬𝟬 – 𝟭𝟴:𝟬𝟬

𝗭𝗮𝗯𝗮𝘄𝗮 𝘄 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲
Programowanie dla dzieci od 8 lat z wykorzystaniem gry edukacyjnej Scottie Go!. Wprowadzenie do środowiska Scratch. Kodowanie robota Photon.
⭐️ Poniedziałki 𝟭𝟲:𝟬𝟬 – 𝟭𝟳:𝟬𝟬

𝗭𝗣𝗶𝗧 𝗚𝗼𝗹𝗲𝘀𝘇ó𝘄 – 𝘁𝗮𝗻𝗶𝗲𝗰 𝗶 ś𝗽𝗶𝗲𝘄
Zespół działający od 30 lat, który kultywuje przede wszystkim tradycje folklorystyczne Ziemi Cieszyńskiej. Aktualnie pracuje również nad repertuarem tanecznym innych regionów takich jak: Kraków, Łowicz, Górny Śląsk, Beskid Śląski i Żywiecki.
⭐️ Wtorki i Czwartki 𝗚𝗿𝘂𝗽𝗮 𝗺ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝗮 – 𝟭𝟱:𝟯𝟬 – 𝟭𝟲:𝟰𝟱 𝗚𝗿𝘂𝗽𝗮 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝗮 – 𝟭𝟲:𝟬𝟬 – 𝟭𝟴:𝟭𝟱

𝗣𝗹𝗮𝘀𝘁𝘆𝗸𝗮
Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat, które pobudzą wyobraźnię i rozwiną umiejętności manualne.
⭐️ Środy 𝟭𝟲:𝟬𝟬 – 𝟭𝟳:𝟬𝟬

𝗥𝘆𝘁𝗺𝗶𝗸𝗮 𝘇 𝗲𝗹𝗲𝗺𝗲𝗻𝘁𝗮𝗺𝗶 𝗯𝗮𝗹𝗲𝘁𝘂
Zajęcia dla dzieci od 5 lat, pozwalają na pracę koordynacji ruchowej, orientacje w przestrzeni, dzieci uczą się poczucia rytmu, zajęcia sprzyjają kształtowaniu prawidłowej postawy ciała.
⭐️ Środy 𝟭𝟲:𝟭𝟱 – 𝟭𝟳:𝟭𝟱

𝗧𝗮𝗻𝗶𝗲𝗰 𝗡𝗼𝘄𝗼𝗰𝘇𝗲𝘀𝗻𝘆
Taniec nowoczesny dla dzieci od 8 lat, jest połączeniem różnych stylów tanecznych.
⭐️ Środy 𝟭𝟳:𝟭𝟱 – 𝟭𝟴:𝟭𝟱

𝗭𝗱𝗿𝗼𝘄𝘆 𝗸𝗿ę𝗴𝗼𝘀ł𝘂𝗽
Zajęcia Zdrowy kręgosłup skierowane są dla osób dorosłych, mają na celu wzmocnieniu najważniejszych partii mięśni oraz zwiększeniu sprężystości kręgosłupa.
⭐️ Środy 𝟭𝟴:𝟯𝟬 – 𝟭𝟵:𝟯𝟬

𝗞𝗿𝗲𝗮𝘁𝘆𝘄𝗻𝗲 𝗽𝗼𝗽𝗼ł𝘂𝗱𝗻𝗶𝗮
Zajęcia dla dzieci od 7 lat, łączące w sobie różne techniki manualne takie jak: decoupage, szycie, makrama, majsterkowanie.
⭐️ Czwartki 𝟭𝟳:𝟬𝟬 – 𝟭𝟴:𝟬𝟬

𝗦𝘇𝗮𝗰𝗵𝘆
Zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie Szachowe Olimpia Goleszów. Gra uczy logicznego myślenia, spokoju ducha, umiejętności przewidywania i planowania, kształtuje zdolność koncentracji i analitycznego myślenia. Bez ograniczeń wiekowych.
⭐️ Czwartki 𝟭𝟲:𝟬𝟬 – 𝟭𝟵:𝟬𝟬

𝗣𝗶𝗮𝗻𝗶𝗻𝗼
Spotkanie indywidualne z instruktorem. Gra na instrumencie rozwija pamięć werbalną, zdolności manualne, a przez to także potencjał intelektualny. Uczy się także systematyczności, dyscypliny, skupienia uwagi i osiągania celów. Bez ograniczeń wiekowych.
⭐ Czwartki 𝟭𝟲:𝟬𝟬 – 𝟭𝟵:𝟬𝟬

Regulamin oraz cennik zajęć w roku artystycznym 2023/2024