plakat informacyjny

„Przegląd Dorobku Kultury TON 2024” oraz I Konkurs Taneczny

kategoria: Ogłoszenia, Wydarzenia, Występy autor: GOK Goleszow

Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sceny, tych dużych i tych małych, solistów oraz grupy do udziału w „Przeglądzie Dorobku Kultury TON 2024”, Jeśli grasz, śpiewasz, tańczysz, recytujesz, a może posiadasz inny talent, który chciałbyś/chciałabyś zaprezentować, to serdecznie zapraszamy 10 czerwca 2024 r.

W ramach Przeglądu odbędzie się również pierwsza edycja Konkursu Tanecznego. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z gminy Goleszów, uczniów goleszowskich szkół i przedszkoli.
Na zgłoszenia czekamy do końca maja.

***************************************************************************************************************

Plan wydarzenia:
Część I
9.00-12.00 – Konkurs Taneczny wraz z rozstrzygnięciem
– Prezentacje w ramach Przeglądu

Część II
16.00 – Prezentacje laureatów Konkursu Tanecznego, wręczenie nagród
– Prezentacje w ramach Przeglądu

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe znajdą Państwo pod linkami:

Regulamin Konkursu Tanecznego
Załącznik nr 1 – karta zgłoszeniowa